یک وب ســایت حرفــه ای می تـواند اعتبـار شرکـت ، سازمـان ، موسسـه و یا به طور کلی فعـالیـت شمـا را افزایـش دهد و نحوه ارتبـاط شمـا با مشتـری را بهبـود بخـشد.بـه دنبـال صرفـا راه اندازی یک وب سایـت جهـت معـرفی خود نباشید به چیـزی بیشـتر از آن بیاندیشیـد در فکر ارائه خدمـات نوین بر روی وب سـایت به مشتریانتـان باشید به این فکر کـنید کـه چگـونه با اسـتفاده از خدمـاتی کـه بر روی وب سایـت یا پورتال خود ارائه میدهـید میتوانیـد بروکراسی ها را از بیـن بـرده و  فاصلـه خود  با مشتریانتــان را کمتر کنیـد شما باید به این فکر کنید که چند درصد از بازار 45 میلیون نفری کاربران اینترنت در ایران میتواند به شما اختصاص پیدا کند فـراوب نیازهای شـما را درک کرده و بهتـرین راه حل هـا را  ارائه خواهد  نمود ما برای به ثمـر رسـیدن ایده هایتـان در کنارتـان خواهیـم بود ...

                   ،، قبل از آنکه رقبای کوچک تر جایگاه شما را تسخیر کنند به فکر یک حضور قدرتمند در اینترنت باشید،،      


  حتی اگر ایده ای برای بهبود کسب و کار خود در اینترنت ندارید آنرا به ما بسپارید :

  ما ایده های جدید برای توسعه کسب کار شما ارائه خواهیم داد هدف ما صرفا طراحی یک وب سایت نیست بلکه طراحی یک مدل تجاری برای ورود به کسب و کار در اینترنت است در بسیاری از  موارد شرکت ها   هزینه های زیادی بابت طراحی وب سایت خود در دوره های زمانی مختلف میکنند اما باز هم به نتیجه دلخواه خود نمیرسند دلیل این امر نداشتن یک برنامه منسجم و نداشتن یک مشاور باتجربه و مطمئن است شما میتوانید در کنار استفاده از خدمات و محصولات ما از مشاوره ما به صورت رایگان در هر زمان استفاده کنیدمراحل طراحی یک وب سایت در فراوب  :

تدوین ساختار اطلاعاتی وب سایت:

هدف از تدوين ساختار اطلاعاتی سايت رسيدن به نقشه سايت همراه جزئيات فنی و براساس نگاه علمی به سايت می باشد. با تدوين ساختار اطلاعاتی سايت قبل از توليد به سؤالات زير پاسخ داده  می شود:

1-هدف اصلی از پياده سازی سايت چه بوده و چگونه می توان به آن دست يافت؟

2-چه اطلاعاتی را در سايت می بايست قرار دهيم؟

3-نقشه سايت چگونه باشد؟ چه لينک هايی، لينک اصلی و کدام لينک فرعی باشد؟

4-سايت چه مخاطبينی دارد و هر يک از اين مخاطبين چه اطلاعاتی نياز دارند؟

5-فازبندی اجرای پروژه چگونه باشد؟ چه بخش هايی از سايت را اکنون و چه بخش هايی را درفاز های آتی فعال نماييم؟

6-از چه تکنولوژی و ابزاری جهت توسعه سايت استفاده نماييم؟

7-رابطه اين وب سايت با ساير نرم افزار های موجود در سازمان چگونه باشد؟

و سؤالات مختلف ديگری که در ذهن مديران سايت وجود دارد. جهت نيل به اين هدف علاوه بر تجربه بالای تيم تدوين سايت اين شرکت، پيمودن مراحل زير ما را در رسيدن به پاسخ های فوق ياری خواهد داد:

  • مصاحبه با مديران و مسئولين بدنه اجرايی کارفرما
  • بررسی اطلاعات و منابع موجود در سازمان
  • مخاطب شناسی و تعيين نيازهای اطلاعاتی هر مخاطب
  • مطالعه تطبيقی و بررسی سايت های مشابه داخلی و خارجی

طراحی گرافیک اختصاصی :

یکی از مهمترین فاکتورهای موفقیت یک وب سایت داشتن طراحی خوب و حرفه ای میباشد در نظر داشته باشید وب سایت های شلوغ با المان های گرافیکی متعددو حرکات بیش از اندازه انیمیشنی صفحات باعث سردرگمی و آزار مشتریانتان خواهد شد زیبایی و سادگی در کنار هم میتواند بسیار جذاب باشدنوع طراحی وب سایتتان  باید ارتباط معنی داری با رنگ سازمانی شما و نوع فعالیت شما داشته باشد ما تمام اینها را در طراحی قالب گرافیکی در نظر خواهیم گرفت .

خدمات اين بخش توسط متخصصين آتليه گرافيک شرکت فراوب و بر اساس اصول تخصصی گرافيک و روانشناسی رنگها  ارائه می شود .

طراح و پیاده سازی نرم افزار وب سایت :

بسیار مهم است که قلب تپنده وب سایت شما قرار است چگونه کار کند در طراحی آن از چه تکنولوژی استفاده خواهد شد ؟ استفاده از پنل کاربری  آن چقدر ساده است ؟ در آینده چگونه توسعه پیدا خواهد کرد؟امنیت آن چگونه تامین میشود ؟ پشتیبانی وب سایت چکونه خواهد بود؟ این ها سوالات مهمی است که باید به آنها پاسخ داده شود  بسیاری از شرکت ها به دلیل در نظر نگرفتن این موارد مجبور به طراحی مجدد وب سایت خود شده اند.

ما تمامی این مشکلات را حل کرده ایم تمامی وب سایت های طراحی شده توسط فراوب بر روی موتور قدرتمند پرتال فرانگار پیاده سازی میشوند که از A تا Z توسط شرکت در مدت بیش از 2سال با جدیدترین تکنولوژی تولید نرم افزار طراحی و پیاده سازی شده است .(برای اطلاعات بیشتر در مورد پرتال فرانگار اینجا را بخوانید)

با استفاده از این سیستم میتوانید تمامی بخش های وب سایت خود را مدیریت کنید و تغییر دهید مطالب خود را به سادگی به روز رسانی کنید این سیستم همیشه در حال توسعه است و ماژول ها و امکانات جدیدی به آن اضافه میشود که میتوایند از آنها بهره مند شوید بروز رسانی های منظم و پشتیبانی کامل از این سیستم و امکان توسعه بدون محدودیت (به دلیل تولید این سیستم توسط خود شرکت ) درآینده میتواند خیالتان را از هر جهت راحت کند . این پرتال با دارا بودن بیش از 90 ماژول کاربردی میتوانید هر نوع نیاز شما را برآورده سازد .

 

        به روز رسانی و محتوا 

  • تهيه محتوای سايت مهمترين مشکل شما در دست يابی به اهدافتان خواهد بود. جهت تهيه محتوای سايت خود برنامه ريزی کرده و تيم و روال مربوطه را پيش بينی نماييد توجه داشته باشید سايت بدون مخاطب هيچ ارزشی نخواهد داشت. بروز رسانی سايت ضامن جذب مخاطبين شما می باشد. مکانيزم جمع آوری متناوب اطلاعات (اخبار، کالاهای جديد و ...) را در داخل سازمان و سيستم خود را پيش بينی نماييد. در وب سایت های طراحی شده توسط فراوب امکان کامل بروز رسانی وب سایت به وسیله پرتال فرانگار بسیار آسان بوده و یک فرد معمولی با کمترین اطلاعات فنی میتواند این کار را انجام دهد اما اگر مشکل در تهیه محتوا و نیروی مورد نظر برای این کار دارید میتوانید از خدمات به روز رسانی دائمی ما استفاده کنید مزیت استفاده از خدمات ما داشتن محتوای حرفه ای تر و متناسب با موتورهای جستجو و طراحی گرافیکی حرفه ای داخل صفحات و راه اندازی و بروز رسانی شبکه های اجتماعی میباشد در واقع شما میتوانید مجموعه ای از از افراد حرفه ای را یکجا به خدمت بگیرید  .

پشتیبانی و توسعه :

یک وب سایت و یا نرم افزار بدون پشتیبانی و توسعه مانند باتلاقی خواهد بود که شما را گرفتار خواهد کرد ممکن است وب سایت شما به علل مختلف غیر فعال شود و یا در یک دوره زمانی نیاز باشد امکانات جدیدی به آن اضافه شود اگر وب سایتی که تهیه کرده اید داری پشتیبانی مطمئن و واقعی نباشد همه چیز را از دست خواهید داد این اتفاقی است که برای بسیاری از شرکت ها و افراد افتاده است شاید در ابتدای کار بحث پشتیبانی زیاد جدی به نظر نرسد و یا بی اهمیت باشد اما زمانی که فعالیت شما جدی تر شد و هزینه های تبلیغات زیاد صرف وب سایت خود کردید با چالش های بزرگی روبرو خواهید شد.

در فراوب وب سایت ها و پرتال های تولید شده دارای پشتیبانی کامل میباشند که این خدمات پشتیبانی به صورت سالیانه ارائه میشود . در دوره پشتیبانی شما نسخه های جدید نرم افزار وب سایت خود را دریافت خواهید کرد که داری امکانات جدیدی خواهد بود .برای دریافت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید : 88697331

  طراحی وب سایت                                             

  تولید نرم افزار سفارشی

  طراحی سایت آژانس مسافرتی    

  تولید نرم افزار های تحت وب

  طراحی وب سایت های شرکتی

  پرتال سازمانی

  طراحی وب سایت های فروشگاهی

  فروشگاه اینترنتی

  طراحی نرم افزار های تحت وب

  نرم افزار مدیریت محتوا

  طراحی سایت

  خدمات تبلیغات اینترنتی<>


شهرک غرب - بلوارپاکنژاد-چهارراه دریا - ساختمان کسری - طبقه 4-واحد10

88697331 021 -22117144 021